Actueel weer Gouda (Hs_vd_Std)
Laatste update: 2026-05-25 om 20:40 uur
| Temperatuur | 25.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.1 km/u uit NO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1031.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 22.7 km/u om 15:58 u |
| Minimum temp. | 16.4 °C om 05:40 u |
| Maximum temp. | 29.7 °C om 16:25 u |
| Windchill | 25.9 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 16.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 56.0 % |
| Zonnestraling | 67.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 896.0 W/m2 om 13:38 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.7 om 13:38 u |
| Zon op | 05:33 u |
| Zon onder | 21:38 u |